نمایندگیها و عاملین فروش ویچی

ویچی با گسترش شبکه نمایندگی و عاملیت فروش خود، سعی دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن، محصولاتی با کیفیت و مرغوب را در سایه خدمات مناسب، به مشتریان خود در ایران و سرتاسر جهان ارائه نماید.

 

راهکار اول : پیدا کردن نزدیک ترین عاملین فروش ویچی از طریق نقشه گوگل

مصرف کنندگان محترم، در هرکجا و هر زمان می توانید از طریق ماژول هوشمند مسیریاب ویچی نزدیکترین نماینده و یا عامل فروش ویچی را پیدا کنید. روش کار بدین صورت خواهد بود که پس از ورود به صفحه "از کجا بخریم"، گوگل از شما اجازه امکان دسترسی به موقعیت جغرافیایی شما را خواهد خواست. با تایید شما، گوگل بر اساس دیتابیس موجود کلیه نمایندگیها و عاملین فروش ویچی تا شعاع 25 کیلومتری را به شما نمایش خواهد داد.

شما با زدن گزینه "مسیریابی" نقشه مسیر به نماینده مورد نظر را مشاهده و با انتخاب گزینه "اطلاعات بیشتر" به صفحه اختصاصی نماینده یا عامل فروش ارجاع داده خواهید شد.

 

 

 

   راهکار دوم : لیست نمایندگیها و عاملین فروش بر اساس کشور، استان و شهر

   اگر می خواهید با مصرف کنندگان محترم، در هرکجا و هر زمان می توانید از طریق ماژول هوشمند مسیریاب ویچی نزدیکترین نماینده و یا عامل فروش ویچی را پیدا کنید. روش کار بدین صورت خواهد بود که پس از ورود به صفحه "از کجا بخریم"، گوگل از شما اجازه امکان دسترسی به موقعیت جغرافیایی شما را خواهد خواست. با تایید شما، گوگل بر اساس دیتابیس موجود کلیه نمایندگیها و عاملین فروش ویچی تا شعاع 25 کیلومتری را به شما نمایش خواهد داد.

   شما با زدن گزینه "مسیریابی" نقشه مسیر به نماینده مورد نظر را مشاهده و با انتخاب گزینه "اطلاعات بیشتر" به صفحه اختصاصی نماینده یا عامل فروش ارجاع داده خواهید شد.

    

    

    

   VICHY در استان ها

   مشتریان گرامی برای اطمینان خاطر و دریافت اطلاعات بیشتر درباره بازفروشنده‌های فعال در سراسر کشور می‌توانند با نمایندگی Vichy در شهر مورد نظر تماس بگیرند.
   parallax background
    

   یش از چهارصد نماینده رسمی به همراه چندین هزار بازفروشنده، به‌صورت مستمر محصولات VICHY را به مشتریان در سراسر کشور ارایه و از این خدمات پشتیبانی می‌کنند.


   VICHY در خارج کشور