چرا ویچی

حمایت از کالای با کیفیت ایرانی

۱۶ دي ۱۳۹۶

هموطنان گرامی

طی سال های اخیر اقتصاد کشور به واسطه اعمال تحریم های اقتصادی غرب با مشکلاتی مواجه شده است. اما اصلی ترین مشکلی که پس از بروز تحریم ها رخ داده تامین کالاهایی است که مردم به آنها نیاز دارند. کالاهایی که عمده آنها به واسطه عدم توجه به تولید داخل و حمایت های لازم از صنعت با خروج گسترده ارز وارد کشور می شود. در شرایطی که ایجاد اشتغال، جلوگیری از خروج ارز و رشد اقتصادی سه ویژگی مهم حمایت از تولید داخل هستند، ضروری است که از تولید داخل حمایت ویژه ای صورت بگیرد و تمام نهادها این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

از طرف دیگر این وظیفه تولیدکنندگان ایرانی است که با افزایش سطح کیفی وکمی کالاهای خود و با حرکت به سمت برندسازی گام مهمی را درجهت اعتماد سازی مصرف کنندگان داخلی بردارند اعتمادی که سالهاست به دلیل اعمال سیاستهای غلط دولتهای مختلف و همینطور نوع نگرش و فعالیت تولیدکنندگان از بین رفته است. دنیا به سرعت در حال تغییر بوده و دربازار رقابتی امروز اگر تغییر نباشد شکست حتمی است.

با در نظر گرفتن موارد ذکر شده ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان پوشاک ایرانی در این راستا تمامی تلاش خود را جهت رضایتمندی شما عزیزان و کمک به شرایط امروز کشور خواهیم کرد و قطعا با حمایت مردم عزیز ایران سهم قابل توجهی در تامین نیاز شما عزیزان ایفا خواهیم کرد.

 

به امید فردایی بهتر

با تشکر - مدیریت مجموعه ویچی